KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539321

nr 1553 9321

Rauf Alazan (1931), Turkiet, "Komposisyon". Signerad, daterad 1968, oramad. Olja på duk, 65x92 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:09:45